wip-opinie

Oni dzielą się swoją wiedzą

Dopiero zaczynasz przygodę z prowadzeniem własnej działalności. Sam musisz przyznać, że łatwo nie jest. Chcesz sam spróbować wszystko prowadzić. Poszukujesz dobrego źródła wiedzy i trafiłeś na Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Zastanawiasz się czy ich publikacje będą dla Ciebie odpowiednie. My postaramy rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

Wiedza i Praktyka. Rys historyczny.

Wydawnictwo jest na rynku już ponad 20 lat. Zostało założone przez Witolda Koniecznego, Romana Kruszewskiego oraz Normana Rentropa. Od tego momentu WIP stale się rozwija i tworzy nowe produkty, które mają za zadnia pomagać m.in przedsiębiorcom w prowadzeniu swojego biznesu. Pierwszym produktem był Poradnik Podatnika i był on bardzo popularny wśród specjalistów oraz fachowców. W ciągu tych dwudziestu  lat działalności wydało ponad 1500 produktów. To właśnie wydawnictwo WIP jako pierwsze tworzyło vlogi, z których zwykły człowiek mógł dowiedzieć się jak lawirować w meandrach przepisów prawnych.

W czym Ci mogą pomóc?

Od samego początku wydawnictwo stawiało na współpracę tylko z ekspertami z różnych dziedzin. W publikacjach wydawnictwa znajdziesz dokładnie i sprawdzone informacje dotyczące prowadzenia kadr w firmie, księgowości, bhp oraz zdrowia. Co więcej, zadbano o to by każdy specjalista był nie tylko teoretykiem ze swojej dziedziny ale również praktykiem. Znać przepisy to przecież nie znaczy umieć je stosować. Właśnie dzięki takiemu podejściu WIP zyskało stałe grono czytelników.

W ciągu tak wielu lat działalności wydawnictwo uzyskało szereg nagród np.:

  • Solidna Firma 2016,
  • Laur Eksperta 2018/2019
  • Złota Rzetelna Firma 2016,
  • Certyfikat Złoty Płatnik 2015,
  • E-gazela Biznesu.

Wszystkie te nagrody świadczą o bardzo dobrej opinii, którą ma WIP na rynku. Pozytywną opinią wydawnictwo cieszy się nie tylko wśród „kolegów po fachu” ale również wśród odbiorców. Właściciele mniejszy i większych firm mają bardzo dobre zdanie o produktach wydawnictwa. Co więcej chętnie po nie sięgają, gdyż jak sami twierdzą znajdują tam odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

Publikacje wydawane przez WIP są dobrym poradnikiem dla osób zaczynających swoją własną działalność oraz będą  równie dobrym wsparciem dla każdego doświadczonego właściciela firmy.