Przedłużanie rzęs

Czy można mieć ładne, długie rzęsy, kiedy natura takich nam poskąpiła? Okazuje się, że dzisiaj to nic trudnego, wystarczy sesja u dobrej kosmetyczki, a rzęsy będą jak marzenie.
Chodzi o przedłużanie rzęs, jest to zabieg, który umożliwia uzyskanie długich, romantycznych, gęstych rzęs. Takie piękne rzęsy powstają bez konieczności stosowania co rano specjalnego tuszu. Są to rzęsy sztuczne z syntetycznego jedwabiu lub włosia norek. Nakłada się je do każdej naturalnej pojedynczej rzęsy. Kosmetyczka profesjonalnie dobiera długość i grubość rzęsy i dokleja ją specjalnym klejem.
Zabieg przedłużania rzęs, dobrze wykonany, nie niszczy naturalnych rzęs. Syntetyczna rzęsa przylega dokładnie i sprawia, że rzęsy sztuczne, są giętkie i naturalne.
Każda kobieta może wybrać dla siebie inny rodzaj rzęs. Musi być on jednak dopasowany do twarzy i wyglądu. Najlepiej podpowie kosmetyczka jaki efekt najlepiej uzyskać. Może to być efekt pogrubienia, przedłużenia, podkręcenia. Śmiało można także wybrać opcję intensywniejszego koloru lub zwiększonej objętość – wszystko zależy od preferencji.
Zaleca się uzupełnianie rzęs co dwa do czterech tygodni, aby były równomiernie rozłożone.
Rzęsy sztuczne można usunąć, kiedy się znudzą. Zrobi to oczywiście kosmetyczka za pomocą bezpiecznego preparatu.
Dobrze wykonane rzęsy syntetyczne są trwałe, wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne. Dlatego też jest to wielkim plusem i możliwością wyglądania pięknie w każdych warunkach.
Trzeba pamiętać, by wybrać sprawdzone studio kosmetyczne.