wózki spacerowe

Idealny wózek dziecięcy na wiosenny spacer

Dla naszych dzieci chcemy zawsze jak najlepiej. Chcielibyśmy pokazywać i objaśniać im świat. Najlepiej robić to w bezpiecznych i komfortowych warunkach, na przykład podczas spacerów z wózkami Colibro!

Poszukiwania spacerówki idealnej często zajmują rodzicom sporo czasu. Czasem nie wiadomo na co zwrócić uwagę. Czy ważniejsze, żeby wózek był lekki i łatwo się składał? Czy może lepiej żeby wygodnie się go prowadziło? To niełatwe decyzje. Istnieje jednak sposób aby połączyć większość pożądanych przy wyborze wózka cech. Wygoda maluszka i rodzica jest tak samo ważna.

Lekki i stabilny jednocześnie? To możliwe!

Stelaż stworzony z wyjątkowo lekkiego stopu aluminium sprawia, że wózki Colibro są jednymi z najlżejszych na rynku. Jednocześnie bardzo stabilne koła i wygodne siedzisko dla dziecka zapewniają komfort użytkowania. Do złożenia wózka potrzebna jest tylko jedna ręka. Po złożeniu pozostaje on w pozycji stojącej, nie trzeba go o nic opierać ani przytrzymywać. Jest to niezwykle wygodne, można spokojnie złożyć wózek jedną ręką, w drugiej trzymając dziecko. Wysuwany uchwyt do przenoszenia to dodatkowa wygoda, rzadko spotykana w spacerowych wózkach. Wszystkie wózki Colibro posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i są zgodne z normami europejskimi.

Colibro Clip i Colibro Novel

Wózki spacerowe Colibro to dwa modele do wyboru – Clip i Novel. Czym się różnią? Clip jest odrobinę lżejszy, ma też różną wielkość kół – tylne mają 15 cm, przednie 13,5. Koła są zrobione ze specjalnego tworzywa EVA. Wózki Novel są odrobinę cięższe i mają jednakowe koła (13 cm). Koła można zdemontować, jeśli potrzebujemy więcej miejsca podczas przewożenia wózka w bagażniku. Wózki Novel mają klasyczną poręcz, za którą może trzymać dziecko. Są też wyposażone w elementy obszyte ekologiczną skórą – barierkę i prowadnicę. Dodaje to modelom Novel elegancji i miejskiego szyku. Natomiast modele Clip posiadają innowacyjną barierkę z zabezpieczeniem krokowym, dzięki którym dziecko na pewno nie wyślizgnie się z wózka. Różnią się oczywiście delikatnie wyglądem, dopasowując się do gustu rodziców. Oba modele posiadają kilka wersji kolorystycznych.

Dodatkowe udogodnienia:

  •  wyjątkowo pojemny koszyk
  • folia przeciwdeszczowa (odporna na działanie promieni UV) oraz pokrowiec na zimę w zestawie
  • 5-punktowe pasy – gwarancja bezpieczeństwa
  • wózki można rozłożyć do pozycji leżącej
  • złożony wózek automatycznie się blokuje
  • DUAL FOLD czyli dwupunktowy system składania
  • regulowany podnóżek – można go dopasować do wzrostu dziecka